opel

O nás

Naše rodinná firma se zabývá opravami os.automobilů od r.1994. Specializujeme se na opravy vozidel OPEL vč.oprav po havárii. Původně jsme měli provozovnu ve Vysočanech a prodejnunáhradních dílů v ulici Na Strži.V roce 2009 jsme se přestěhovali do prostor v arálu Chirany, kde poskytujeme opět komplexní služby v opravách automobilů OPEL, po dohodě samozřejmě i jiných značek. Používáme díly z aftermarketu od různých dodavatelů tak,aby bylo možno pokrýt co nejlépe požadavky zákazníků jak co do kvality tak i ceny dílů a tím i opravy. Díly,které aftermarket neposkytuje a jsou nezbytné pro bezpečný a bezproblémový provoz automobilu, nakupujeme ze sítě dealerů GM, hlavně Auto Staiger a BS auto Motol.S dealery Opel spolupracujeme již cca 15 let k naší plné spokojenosti. Pro stálé zákazníky poskytujeme službu zajištění a vyřízení EK a STK. Objednací lhůty máme krátké a snažíme se o to,aby vozidlo mělo co nejkratší prostoje,tzn. Oprava většinou ten samý den. Těšíme se na vaši návštěvu,přijďte vyměnit vaše peníze za naší práci.

img201406250612151200 img20140625061201 20140625072925

Proč specializace na vozy OPEL ?
Dnes již nelze kvalitně a se zárukou opravovat "všechno co přijede".​ Jednak je nutné vybavit dílnu speciální technikou a nářadím, získávat neustále nové informace, učit se novým technologiím, dále je nutno vyřešit otázku dostupnosti originálních náhradních dílů. Toto se podařilo vyřešit bezvadnou spoluprací s firmou BS auto Motol a Auto Staiger, kde nakupujeme originální díly OPEL.
Samozřejmě, že pro zákazníka, který vlastní starší vozidlo a netrvá na originálních dílech, jsme schopni dodat díly z aftermarketu od různých dodavatelů v cenách,které odpovídají jeho požadavkům.Vždy vše po dohodě se zákazníkem. Tyto díly, jsou v kvalitě srovnatelné s kvalitou dílů originálních. 
Totéž se týka oleje. Používáme hlavně oleje GM, další dle požadavku majitele vozu. 
Je však nutno říci, že pokud nás navštíví majitel vozidla jiné značky, než OPEL samozřejmě vyhovíme také a postaráme se o jeho automobil s plnou zodpovědností.
 TOPlist